HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

FD BELGELENDİRME & DANIŞMANLIK olarak  mesleki deneyimleri ve konularında uzmanlaşmış kadromuz ile belge sahibi olmak isteyen kuruluşlara profesyonel Kalite Yönetim Sistemleri, Devlet Teşvik ve Yatırımları, TSE, CE Belge süreçleri, Danışmanlık ve Eğitim Hizmeti sunmaktayız.

Kalite Yönetim Sistemleri başlığı altında sizlere ISO belgeleri, CE Belgesi, TSE ve TSHYB Belgelendirme danışmanlığı yapmaktayız.

Devlet Teşvikleri ve Yatırımları başlığı altında size Kalkınma Ajansları, KOSGEB, TÜBİTAK, Dış Ticaret destekleri gibi birçok desteğin danışmanlığını yapmaktayız.

FD BELGELENDİRME & DANIŞMANLIK olarak yılların tecrübesiyle 10 binden fazla firmayı belgelendirerek yeterli bilgi ve birikim elde etmenin yanı sıra, tüm yeni teknoloji ve yöntemleri yakından takip ederek danışmanlık süreçlerimize dâhil etmekteyiz.

Amacımız her düzeydeki firmaya ihtiyacı olan tüm belgelendirme alt yapılarını sağlamak, en uygun süre ve maliyetlerle zamanında belge almalarını sağlamaktır. Firmalara almak istedikleri ve konu hakkında bilgi sahibi olmadıkları belgelerde dâhil ücretsiz bilgi ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede düşünerek hizmet vermekte ve hizmetlerimiz sırasında müşteri şikâyeti almamak üzere çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Misyonumuz

Gerçekçi bir rekabet gücünü amaç edinerek küresel pazarda yerini almak isteyen şirketlere belgelendirme bilincini yaygınlaştırmaktır.

Vizyonumuz

Belgelendirme konusunda bütün süreçleri tecrübemiz ile birleştirerek ve Etik değerlere bağlı kalarak ulusal ve uluslararası pazarda müşterilerine ışık tutan lider bir kuruluş olmaktır.

Enter your keyword